Kongres motocyklowy – wiosna 2012

Znamy już datę Wiosennego Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych. Wszystkich chętnych i mających „sprawę” do kongresu zapraszamy w okolice Krakowa w dniu 14 kwietnia 2012r.

Fakt jest o tyle interesujący, że kongres odbywa się w drugi weekend kwietnia, gdzie data ta zawsze była zarezerwowana dla „Częstochowy”. Na szczęście do Krakowa nie jest daleko od Częstochowy ;)

A po co komuś ten kongres? A to już wyjaśniam.

Jeżeli jeździcie razem na motocyklach, jesteście zgraną paczką i chcielibyście założyć klub? Dojrzeliście do tego żeby swój klub nazwać i oznaczyć swoje kurtki barwami klubowymi? Nalezy zapoznać się z zasadami panującymi w świecie klubów motocyklowych i skontaktować się z Kongresem Polskich Klubów Motocyklowych.

Każdy klub, który chce należeć do Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych, czyli de facto chce być respektowany przez wszystkie kluby zrzeszone w Kongresie, zarówno MC, jak i FG, musi poinformować o swoim istnieniu na Kongresie i zatwierdzić swoje barwy. Obrady Kongresu odbywają się dwa razy w roku, na wiosnę i jesień. Wcześniej, przed wizytą na Kongresie, zachęcamy do spotkania z najbliższym Wam klubem MC lub FG, w celu uzyskania szerszych informacji. A w następnej kolejności udania się na Kongres z projektem barw.
Tam zostaniecie przyjęci przez Radę Kongresu, zaprezentujecie siebie, oraz pomysł na barwy, a następnie ,po ustaleniu szczegółów, rozpoczniecie swoją drogę jako prawdziwy klub motocyklowy. Akceptacja przez Kongres oznacza iż nawiążecie przyjaźnie i znajomości z innymi klubami motocyklowymi, a przede wszystkim razem z innymi będziecie tworzyć ruch motocyklowy w Polsce.

 

Szczegóły na temat wiosennego kongresu zostaną podane w późniejszym terminie na stronie pod adresem http://www.klubymotocyklowe.pl

Zostaw komentarz

Komentarze