moto marzanna 2011 – reklama

Na stronie naszej okolicznej imprezy moto-marzanna.pl pojawił się news zapraszający do reklamy na stronie.

System reklamowy pochodzi ze strony Adtaily.pl gdzie w łatwy i szybki sposób można się zareklamować (również dostępny na moim blogu).

Statystyki strony ze skryptu może i nie są dokładne ale dają jakieś informację ogólne (ktoś na stronę wchodzi) ;)

Wracając do moto-marzanny … statystyki, według serwisu Google Analytics dają poglądową informację na odwiedziny strony w okresie imprezy (topienia marzanny).

Jak widać odwiedzin jest (było w 2010 roku) całkiem, całkiem  (jak na tak mało rozreklamowaną imprezę), a w tym roku mamy zamiar zwiększyć obroty, więc i odwiedzin będzie więcej.

Pieniądze zebrane w ten sposób zasilają budżet na utrzymanie domeny, serwera oraz mogą pokryć koszty związane z promowaniem i organizacją imprezy.

Jeżeli chcesz przyczynić się do wzrostu odwiedzin swojej strony i tym samym pomóc Nam w organizacji naszej imprezy, dodaj boks reklamowy na stronie lub napisz maila na adres monk@motocyklisci.kalisz.pl.

Zostaw komentarz

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>