Motomikołaje 2010

Tak jak w poprzednim roku, tak i w tym rusza wielka akacja „motomikołaje”. W całej Polsce zbierają się motocykliści i odwiedzają najbardziej potrzebujące dzieci (w szpitalach, domach dziecka itp).

W niektórych miastach odbywają się tzw. imprezy masowe. Spotkania przed ratuszem, na głównym rynku czy w jakimś innym miejscu publicznym to już coroczna tradycja. Przychodzą rodzice z dziećmi na wspólne obchodzenie mikołajek.

W tym roku u nas w Kaliszu, również planowana jest wspólna akcja wraz z władzami miasta. Całość imprezy rozpoczyna się w piątek 3 grudnia pod kaliskim ratuszem i trwa od godziny 16:00 do 18:00. Planowane są jakieś konkursy i występy dla dzieci w tym również przejazd motocyklistów w strojach mikołajkowych.

Wszystko oczywiście zależy od warunków atmosferycznych (w śniegu raczej nie damy rady pojechać).

Kolejny wypad motocyklowy to niedziela, gdzie zbieramy się własną już grupą i organizujemy akcję przejazdu do szpitala na oddział dziecięcy.

Jeżeli ktoś chciałby się przyłączyć do naszej akcji to proszę o kontak na adres e-mail (monk@motocyklisci.kalisz.pl) lub o wpis na forum ( http://motocyklisci.kalisz.pl/viewtopic.php?t=2220 )

Zostaw komentarz

Komentarze