Rajd GWT – Kalisz

25 września 2010 godzina 10:00.
W tym czasie rozpoczyna się „I MOTOCYKLOWY RAJD GWT – KALISZ„, który organizowany jest przez zawziętą grupę znajomych motocyklistów GWT, oraz kaliskie forum motocyklowe motocyklisci.kalisz.pl

Oficjalna strona znajduje się pod adresem : http://rajdgwt.pl

Punktem wypadowym oraz kończącym jest Ośrodek Szwacin koło Godziesz Wielkich (mapka na stronie)

Co do samego rajdu to może parę zdań.

Rajd odbywa się w okolicach Kalisza (woj. wielkopolskie) na trasie długości ok. 120-130km. Większość trasy to tereny asfaltowe i trochę szutrowe (chyba że będzie zmiana), więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Jest to rajd na orientację, czyli nie trzeba się nigdzie spieszyć (ale ostateczna godzina powrotu będzie ustalona), ważne jest aby zdobyć jak największą ilość punktów.

Punkty zdobywamy w terenie (na trasie rajdu), gdzie są ustawione zadania specjalne, jak i zadania zagadki.

Co się może przydać ? Wszytko ;) Ale najlepiej zabrać ze sobą trochę pieniążka (ciepłe jedzonko, coś do picia itp.), sprawne moto, trochę talentu w orientacji w terenie oraz trochę spokoju (żeby się za bardzo nie denerwować podczas trasy).

Rejestrując się na stronie rajdu, mamy możliwość odpowiedzenia na 3 łatwe pytania, dzięki czemu za każdą poprawną wypowiedź dostajemy 1 punkt, który doliczany jest do wszystkich punktów (należy zapamiętać swój numer ID podany podczas rejestracji).

Zapraszamy serdecznie

Zostaw komentarz

Komentarze