WMS – czyli Wrocław Motocycle Show 2012

Już po raz kolejny Wrocław zaprasza na swoje Targi Motocyklowe. W tym roku impreza odbywa się w dniach 10-11 marca 2012 w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie poprzednia impreza odniosła sukces, ale czy na pewno?

„W opinii wystawców, patronów medialnych i zwiedzających pierwsza edycja imprezy odniosła sukces. W weekend wystawowy odwiedziło nas ok. 8 tys. gości, którzy mogli obejrzeć stoiska prawie 40 wystawców. Targom patronowało kilkunastu przedstawicieli prasy, radia oraz telewizji internetowej.”   – cytat ze strony www.wroclawmotorcycleshow.com

Słuchając opinii ludzi, którzy odwiedzili te targi w poprzednim roku można odnieść inne wrażenie niż, jak to piszą „sukces”.

Prawdopodobnie bierze się to z przekonania że targi motocyklowe w Polsce najlepsze są w Warszawie … no cóż, byłem w Warszawie i widziałem, w tym roku mam zamiar odwiedzić Wrocław aby przekonać się jak to jest na prawdę z tym sukcesem.

Mam nadzieję, że WMS w tym roku pokaże na co ich stać. Nie chciał bym rezygnować z takich imprez, bo … uwielbiam motocykle, a do Wrocławia nie mam daleko ;)

W każdym razie zapraszam wszystkich chętnych na WMS do Hali Stulecia we Wrocławiu w dniach 10-11 marca 2012r.

Ceny biletów Wrocław Motorcycle Show 2012:

– Normalny: 20zł
– Ulgowy: 12zł*
– Dzieci do 7 lat – wstęp bezpłatny

* Ulgowy: uczniowie i studenci (za okazaniem legitymacji szkolnej) oraz emeryci.

Regulamin Biletów WMS 2012r.

1. Bilety do nabycia w kasach targowych. Płatność wyłącznie gotówką.
2. Pojedynczy bilet uprawnia do wejścia jedną osobę.
3. Zakupiony bilet jest ważny przez cały dzień trwania imprezy. Można wchodzić i     wychodzić z terenów targowych w dniu zakupu biletu. Upoważnia do tego pieczątka,     którą można otrzymać w Recepcji targowej znajdującej się w holu głównym Hali     Stulecia.

Lokalizacja

Oferta Hali Stulecia to ok. 3500m2 powierzchni wystawienniczej. Obiekt znajduje się przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu.

Hala Stulecia to kulturalny i rekreacyjny kompleks, najważniejsze miejsce spotkań we Wrocławiu. Od 2006 roku Hala Stulecia jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO jako jedno z najważniejszych osiągnięć dwudziestowiecznej architektury.

To właśnie zewnętrzne tereny w bezpośrednim sąsiedztwie Hali Stulecia zostaną wykorzystane do organizacji Imprez towarzyszących Ogólnopolskim Targom Motocyklowym we Wrocławiu.

Dojazd środkami MPK:

· Komunikacja Tramwajowa: 1, 2, 4, 10,
· Komunikacja Autobusowa: E, 145, 146

Szczegółowy rozkład jazdy

Wrocław Motocycle Show 2012

 

 

 

 

Zostaw komentarz

Komentarze