VI Zlot Motocyklowy Kalisz 2012

GremiumZaczął się lipiec, a co za tym idzie wielkie przygotowanie do najlepszego zlotu w okolicy.
Już niebawem, bo w dniach 13-15 lipca (piątek,sobota,niedziela) rozpocznie się kaliskie imprezowanie bikerów z okolic i nie tylko. Miejsce imprezy to już wszystkim znany ośrodek OSiR Szałe (niedaleko Kalisza), to tam będzie słychać strzały z wydechów, katowanie silników, głośną muzykę w klimacie motocyklowym i mnóstwo wszelkiego rodzaju hałasu ;)
Na zlotowiczów czeka niezliczona ilość konkursów i nagród, przepyszne jedzonko i jeszcze więcej … no właśnie, wszystkiego zdradzić nie mogę. Chcesz dowiedzieć się więcej, przyjedź. Zabierz swoją kobietę lub faceta i przyjeżdżaj już od piątku ;)
Wjazd na zlot to tylko 35 PLN dla kierowcy i 20 PLN za pasażera.

INFORMACJE BIEŻĄCE – AKTUALIZACJA 11.07.2012 !!!

  • W sobotę o poranku, dla zgłodniałych i wymęczonych darmowe śniadanko: Buła i parówa
  • W Sobotę 14/07 o godz.21:30 odbędzie się profesjonalny pokaz sztucznych ogni ufundowany przez naszych sponsorów!!!!. W ten wieczór, niebo nad ZLOTOWISKIEM i Bikerami rozbłyśnie mocą!!!!
  • Nie tylko zabawa ale i edukacja będzie nam towarzyszyła podczas tej wspólnej imprezy. Od doskonale wyszkolonych Ratowników Medycznych będziemy mogli dowiedzieć się i przypomnieć, a także poćwiczyć zasady udzielania Pierwszej Pomocy.
  • Ci, którzy będą mieli mało OGNIA będą mogli podziwiać zmysłowy pokaz tańczących ogni w wykonaniu zmysłowej Oli – Lola DeVille!!!!

VI Zlot Motocyklowy w Kaliszu jak zwykle organizuje kaliski oddział Gremium MC Kalisz.
Więcej info dostępne na stronie klubu (www.kalisz.gremium.pl) lub w wydarzeniu na FB

Jak jest na takiej imprezie ?? Wrażenia po poprzednim zlocie dostępne na moim wspaniałym blogu motocyklisty ;)

A tutaj plakat imprezy

Zlot Motocyklowy Kalisz 2012

Zostaw komentarz

Komentarze